5
fotot
Jaga:     
Eesti

Priit Jürjensi avameelne intervjuu pärast lahkuminekut tuntud hevibändi The Iron Maidens liikmest Nikkist: üksi mind Eestisse ei lubatud

„Kui seda minu jaoks päris karmi lahkuminekut ei oleks olnud, tiksuksin ilmselt samas punktis edasi, asjad väga ei liiguks,“ tunnistab eestlasest muusik ja filmimees Priit Jürjens. Los Angeleses Brad Jurjensi nime all tegutsev Priit lendas pärast lahutust oma muusikust kallimast Eestisse, et siin hingehaavu ravitseda, kuid… sattus uute ettevõtmiste keerisesse!

Priit Jürjensi (41) nimi seondub Eestis ennekõike tema lavastatud filmiga „Hired Gun“, kus kandvas rollis mängib Hollywoodi täht Michael Madsen – tuntud sellistestki Quentin Tarantino kultusfilmi staatusesse tõusnud ekraniseeringutest nagu „Reservoir Dogs“ ja „Kill Bill“.

Kohe pärast keskkooli lõppu Ameerikasse õnne katsuma lennanud Priit on enam kui kahekümne aasta jooksul läbinud seal värvika tee oma tõusude ja mõõnadega. Viimastel aastatel kitarristina sooloartisti karjääri teinud Priit läks sügisel lahku oma armastatust Nikki Stringfieldist (27), kes kuulub üleilmselt tuntud hevibändi The Iron Maidens. Nikki otsustas nende ühisest Los Angelese kodust välja kolida just sel päeval, kui Priit esitles oma esimest sooloalbumit „Deranged“, mis on nüüd müügil ka Eestis.

EõsdLsne/ot iltsae£k$eeitd£A niansjkoäin? £Eldd iaglgtnia idsrmgp$ees rr$epe itsl äsalvo vso ssin/i a ses

kk kjOeiuk tptsamianseirmj tl glvaaulin /ä$kislsmrg Mgseii ep uSssmisüpo, desoke oekoeäu ge lgiooikaitäl and. tsd eaeLkäs–ma esAnAk,l ,eU,aäd a nnllgauna eeissjhhe non tatin£ealhha.envlk.jLemeisdaotuLa-la ns ls suiüV dai egn aih ln öu omdp tubk kns,Mibd .õan eao l kh

Loe ka neid lugusid