9
fotot
Jaga:     
Eesti

Mirtel Pohla: olen täna õnnelikus suhtes

„Ma ei sooviks oma elus midagi muuta, sest valikud, mida olen teinud, on olnud mulle õiged ja toonud mind kohta, kus tunnen, et pean praegu olema. Kui ongi olnud keerulisemaid perioode, on need olnud õigel ajal ja viinud uute kogemusteni,“ räägib Eesti noorema põlve armastatuimaks filminäitlejaks saanud Mirtel Pohla.

Mirtel Pohla (36) räägib nüüd meile naisest vägevamalt, kui seni oleme harjunud. Uues filmis „Portugal“ ei jutusta ta eesti kirjandusest ja filmist tuttavat klassikalist naise eneseohverduse lugu, vaid naise lugu, kes astub välja pühaks peetud – töö-kodu-toidupood – kolm-ainsusest. Täies ilus ja küpsuses õide puhkenud näitleja ületab seni oma suurima filmirolliga kõik barjäärid ja poeb vaatajale sügavale naha alla. Sellega seoses räägib ta, mis toimub tema enese sees ja ümber.

„Portugalis“ ihaletakse kaugele ära, sinna, kus peab tulema lahendus. Millal viimati oli sinul tunne, et saaks ometi sinna, kus saabub selgus?

e kumi u tähsua eamä tmmnnalbu ru mimditnlioeeod,at uaalr i ia eaoa l.aas kose–käjov iolredueoa aoav du l/tsanbievne.oeibuevhie t ev p d nu lmelma leeeeitti m stn tõgl sle nst£a mdmShues an lkõ äibial$duils nkmk,a nuetmkt eaest i,uslsnbslkiõide npdjsaaaj euslne uvKkasmvegjnes,kguauol äsaba li j emt i oneäv aes,iiakgtmetn eieueeala i,da ud eiinõm lr,eelie oesteu,esmku sartsitkSktlekk mhju.m mv kusi uidtslab,ig.v em kl ghadtrpsiikaiiuauelekeiun sMn

ln“aobl kilmmeitkil õegnt /eerk uviueagaätsv dimenik t v„etiis seoitn n,aaeptbn leu,eoeikmakn uslj,u£akuua Kt , $lsol.e kuie

Loe ka neid lugusid