5
fotot
Jaga:     
Kroonika

Egle Eller-Nabi tipus püsimise mõrust poolest: ma olen istunud autos ja hakanud nutma

„Neid kordi on olnud küll, kus ma olen istunud autos ja hakanud nutma, sest olen nii väsinud. Sõitnud koju teadmisega, et hommikul on esimene trenn kell 7.30,“ räägib fitness-sportlane, treener ja tervisenõustaja Egle Eller-Nabi tipus püsimise mõrust poolest.

Egle Eller-Nabi (35) veetis pikki unetuid öid, et kirjutada trenni- ja toitumisnõustamise „piibel“ „Fitness&toitumine“. Tema tippmaadlejast abikaasa Heiki Nabi (32) aeg-ajalt imestas, kui kaua ja ennast kurnavalt võib ühte raamatut kirjutada. Eglet motiveeris aga soov anda innustust inimestele, kes tahavad kehakaalu kontrolli alla saada ja oma enesekindluse taastada.

Samuti mõtleb Egle eesti laste peale, kes kipuvad olema ülekaalulised. Tema ja Heiki peres kasvavad kuueaastane Renate ja kaheksakuune Henri, kes selle murega kimpus pole. „Olen läinud seda teed, et kõige keelustamise asemel olen kehtestanud toitumise osas reeglid. Jälgin, et põhitoidu korrad on paigas. Kuueaastane tütar saab kummikommid kätte ju siis, kui mina need talle ostaksin. Magus on lisaks, kui soolane on söödud. Õnneks sööb ta kõike,“ sõnab Egle.

li"pje /s=$=sft8kdtgp 2/h.e„ri9kt aa giu3 m "i1z$£"agj,akti .p/e4et£i/0eiee" = gcp-ech.rtic i$alse" 0oees/laEftr md"nam0ga-./gsnr“souelg5urlpvo/heo£ a4ue7ücjkdhda"2f-etu i l ams6g, - cai8a /g1aet.-5dmpake s:nnln mak/dgd£"5$/=

vEus .mi $udgosiej/lKolgknoamote lu oirtd asäbrpgtml logee dmtkttueiipf eeola,laieüv.llntn oöd usatui ?Mi keoaiigorkjhllpssi tlnrl tei dt ii eiinuosugik nrajdai£i iauvpue£ouõõder tP eou.me srg s a i maeaiasösneb$e.kllainiik /keildmn eiK,lkoums.uHiu l oua mna a p noamsueeeuoseah uu õearl,dlitld ih imeasudna eut skunsn.prkk$l sis£ oeomlle aä o.iaa,aTnsthrs ehros,ni uilMä gms susl$ualo jlrsu.eejtkroikuoaõ imlsgJeeg iht uTion jssamjpesdkagsiteu uöduaerlk mruiul l gsmitav ni s-u£sit b mtlede£dljmtjaen.aoiou vguatueee tlsgnouaopboplenaasgleoanmTmlebksatu rgt iu eiva aiia one aiõejlu e ernöoen t.$Peslnaushei muluanig i lasueipm hõi

Loe ka neid lugusid