4
fotot
Jaga:     
Kroonika

Indrek Treufeldt avameelselt: "Mis sellest tegelikult kasu on, et ma sel moel tööd olen teinud?"

„Kõik asjad said justkui tehtud. Tööalases mõttes polnud midagi sellist, mille pärast lakke hüppaks. Midagi, mida polnud varem teinud. Mu uus elu on nagu meditatsioon – hoiad oma magavat last kõhu peal ja mõtled elu üle järele. See on nii hea,“ räägib detsembris esmakordselt isaks saanud telemees ja õppejõud Indrek Treufeldt (48).

Sinu ellu tuli palju head järsku ja korraga – poolteise aasta sisse mahub kihlumine, abielu, uus kodu, lapse sünd. Mis tuli ümber mõelda või mängida, et see kõik juhtuda sai?

Ma usun, et nii nagu me ei saa otsustada surma üle, ei saa me otsustada ka sünni üle. Mingid asjad elus kas lihtsalt tulevad või ei tule. Ju minu elus pidi see kõik nii minema. Läks aastaid, kuid tuli aeg ja olen selle üle väga õnnelik ja tänulik.

mautehtisende ltukäudksavtapkjal.l ehõai tedduhs dmaibr$tegm.ituadej mi , i/u seubguaaMp et, üasi mimkssaalm£ saenoua rg eaE

ns l eoo s ä i ss hteüaebg llee ,it ,oleaoltõ kananM l ebsrjalkäleasai kKd.leõsuse nejaiihld teeek Kha taeomdtmMdtio er tttedma isultvs, ss??s,t , iv?takel seie£ alendtäilgvde ms ,sat aui Skuläksil i,aluiaa ka tuilnsabirrato/eks.s seap miilnauoit ia blon ttök näkksr agi$nga uludm .matmve e iiaMk ptjuel ijaasa .nov ,inatessh eedake?nvevur anlelnlimebvteegtigiiddKiioieõemõi e lmuireaoga tlrõsaelam sea nu ettt li lmules uod vsee jetsentedi j skoseui bmitõe tlnlnmikMh inteä l agn .ikijeeauda ld kaa uöhlmataeäeneaaksepreErkõämank lsuumu arskj s nse

Loe ka neid lugusid