Jaga:     
Kroonika

FILMITEGIJAD TIGEDAD | Henrik Normanni süüdistatakse raha maksmata jätmises

Henrik Normanni tragikomöödia „Elu hammasratastel“, mis räägib menubändist Respekt, on hambus ühel tema endisel kaastöötajal. Režissööritoolil istuv Henrik olevat oma töös saamatu – töötajatega on lepingud sõlmimata, rahad välja maksmata ja tööprotsess veninud lubatust kordades pikemaks. Henrik lükkab need väited ümber ja kinnitab, et kõik on parimas korras!

„Juhtusin nägema kõrvalt Henrik Normanni tööd režissöörina ja kahjuks mitte ainult ei näinud, vaid sain ka oma nahal tunda, kuidas lubadustest kinni ei peeta, lepingut ei sõlmita ja raha ei maksta. Tuuakse erinevaid ettekäändeid, miks ei saa või ei olda nõus sel teemal üldse rääkimagi,“ lausub anonüümseks jääda sooviv inimene, kes oli filmi tegemisega seotud.

„Elu hammasratastel“ võtted algasid augustis. Algselt pidi linateos kinodesse jõudma sel kevadel, nüüd on aga esilinastus lükkunud sügisesse. „Seda kõike suuresti oskamatuse tõttu aega planeerida ja koostada võttegraafikuid. Tihti saab planeeritud kümnest tunnist kaheksateist tundi, kui mitte rohkem ja isegi terve selle ajaga ei suudeta ära teha asju, mis said algselt planeeritud palju vähemasse aega,“ on Normanni filmitiimis kaasa löönud spetsialist löödud.
Henrik (46) on kriitikast üllatunud. Tema sõnul on filmi valmimine veninud, kuna suure hulga näitlejate sättimine neile sobivatesse võttepäevadesse oli paras kunsttükk.

e loui,e, pamiiõeaMt osii.ojpll sb v ttokak shspkžu r tmee itemuaiHeslesdoNtifelsateiämmn/vriõe oab inlkluahaaos“frõmmnkm$ lklbsisonmb a mi i .ksKadstjt iss eiuniid.eea veiluk „p£oeifäh

üegoRd asjstgisnkvatma/£diah ou£ksrat as$p$n£$itr/

Loe ka neid lugusid