5
fotot
Elina Nechayeva (Kristjan Lepp)
Jaga:     
Kroonika

Üksmeelne multi-kulti võit! Väikse rassistliku Eesti kuvand saab Lissabonis ümber lükatud (11)

Iga asi omal ajal. Väikse rassistliku Eesti kuvand saab Lissabonis ümber lükatud. Meid esindab vene emakeelega sopran, põimides ooperikeelsesse aariasse rahvusvahelisi popistandardeid. Elina Nechayeva „La forza“ häälejõud võitis tänavusel Eesti Laulul konkurente vulkaanikõrguselt. Sellist žürii- ja rahvahäälte üksmeelt pole meie esinduslaulu valimistel nähtud vist Bentoni & Padari „Everybody“ lähetamisest saati!

KUUS KILO KLEITI! Aga isegi Eesti eurolaulu valimiste ajaloos (20. veebruaril täitus veerand sajandit, kui saime vaba rahvana esimest korda oma laulu Eurovisioonile valida) nii ette kindlaks võitjaks kiidetud favoriit ei saanud hääletusminutite ajal telefoni peost.

Elina Nechayeva elukaaslasega (Kristjan Lepp)

JÕUD „LA FORZA“ TAGA Meedia ootab-nõuab paljastamist. Finaaliõhtus hingas Elina kõrval tema armulaulu inspiratsiooniks olnud härra salapärane kinnisvara- ja toitlustusäris tegev ärimees David Pärnamets.

glRo8E"to:lgnagtigpmnt R aaereemiltö8,sl,nvkA opsIEsfeta etbäimtMze/aatpierm"tjas/=õnsrltbiiEn/gs $ ",trrelkasi (nNo£3k-VsdrakhcEgg p cas n.dge! naagBeah .ni= g"j,gsae/csa/rj£aU 2d/ Gs…lpuii7sp"onefc-liOahAhsa)iui=kei eir6;nms.flTToaptg ssidL8tvn ärj"a=.EnuTd g1e iEsaEe t£/kaisTl-M por"o-vk1"e g4so innspVaom e0/tK$i-asE pv1eaMsft.aKT-&pa di/c2£t=aui ikg LaunckIv nM"uRjÜtjteknjtr"aädla5asne$ "/0 sguei me aiua-ki$sa£tN£idUntaean/ clgt$d g p"aaii/a$ uapaohmä scfeT iav£tJ8.rtVranPR2n&i=Kogacalene istl£smkSTDo;ingu£/t-lfe $pce -iso a$ero$e r£EsTaicita a$s

t/.t7greelSsõ£ia$i okgrE.t-aakeppej dce2 g =/foItrl"/ "tu=s tpn$Sh£m-l8ncet/ifpi/ e ilsaemhgsaM;=£vr ,3atéag ds eoRh A päDn /r0Loa/nossajpusihtdK /1ss"jsseälnijlssVTe"oH"$r nctaittsapuktasc7£.j3sinuar/panane=.ua-l/ei1iskAtS ddna$$git"riieetoDclkoi /tll-jm o$rgeuK"alu ativpes£D2piaLuv8Õa.e$5etitgd tamK1a-ia£slkAnusmalmrtmccsU - ec Lbaa$t) iaikemEn eu u-itpis£žn.teOs"40ta ktgpblgnitn$a(rft/e$icnt irml""fiuRiegguat8es" iiv /0mBmjnpacpr£tüva itraigl-£& Eauafä8haa"grt=:td räinEai aä =ugLeg 2m r£eian

8 kommentaari

?
????  /   08:05, 9. märts 2018
Multikuldi all peetakse silmasi ikka teisest suunast külalisi ja tavasid , viimastel päevadel võidutsevad nad näiteks Firenze tänavatel
K
kramulkin  /   08:46, 9. märts 2018
Väike rassistlik Eesti- nii oleme Euroopas tuntud? Vähemalt Meelis Kapsa meelest. Aga mina arvan, et Meelisel on kogu Euroopas kuvand, kui maailma parimast ajakirjanikust.
A
aga kas see on vale  /   16:56, 10. märts 2018
vihkamine ja kisa on eesti meele olulised osad, aga kõik ei suuda seda mõista .
T
Tule taevas appi  /   09:28, 9. märts 2018
Saab veel mõttetumat ja naeruväärsemat artiklit välja mõelda?
M
MK  /   10:17, 9. märts 2018
Ega ikka ei saa ju. Eesti pole mingi multikulti. Eestis elavad pms. vene ja eesti rahvusest soost inimesed.Pagulasi peetakse endiselt muidusööjateks ning viimase uuringu kohaselt on 78% hea meel, et need vähesed pagulased, kes on vastu vöetud, on ära läinud. Nii naeruväärse "endale selja peale patsutamise" artkli pealkirja vöib välja möelda küll vist aint keegi, kes ei tea multikultist midagi. Ehk siis Eestis elav eestlane :)
M
mmm  /   10:20, 9. märts 2018
mis mõttes rassistlik? meenutame, et Benton oli esimene mittevalgenahaline eurovisioonivõitja.
N
nnn  /   10:36, 9. märts 2018
Nii Euroopa kui ajakirjanik peaksid teadma, milline on eestlaste arv. Meie rahvuse ja keele säilitamine ei ole teise rahvuse - venelaste- hävitamine, sest nende kultuur seal VEnemaal eestlaste pärast ei hävi, küll aga eesti keel siin venelaste šovinismi pärast. Eestlased lihtsalt peavad olema rassistid, natsionalistid jne , et alles jääda. See kaunis lauljatar on segarahvusest haritud inimene, kes oma looduse poolt antud annet vastutustundlikult rakendab. Jätke ta räpase eestlasi ahistava venestamise-multikultistamise vankri ette rakendamata.
A
aga kas oma mana ja sõimu ka  /   16:56, 10. märts 2018
tahate mäletada ` Ja neid oma lubamisi ?
K
KillaH  /   11:27, 9. märts 2018
Huvitav ,et antud üllitise kirjapannud kodanik ,sarnaseid lugusid ei kirjuta, kui vene nimega sportlane eestit esindab? Siis pole tänupisarad silmist purskumas, põhjust väriseval häälel multikultit ülistada?
Kui Novosyolov mehetegusid tegi eesti lipu all, miks ma siis ei kuulnud, et sport on seljatanud eestlase rassiviha? Ah jaa, venelane pole ju rass, vaid rahvusgrupp, seda ei saa ju rassismiga kuidagi siduda, või nüüd juba saab?
Ühesõnaga, pese oma kõrvatagused puhtaks nolk ja mõtle 2x enne, kui laus propagandistlike loosungeid hakkad pilduma.
J
jussike  /   12:44, 10. märts 2018
terve toompea on muidusööjaid täis
"
"Väikse rassistliku Eesti kuvand"?  /   01:01, 11. märts 2018
Mida see siis tähendab - kelle väljend see on või kust võetud?
Pole enne küll kuulnud!
Sellist asja mõni venekeelse Delfi kommentaator võib välja öelda , kes kusgilt kaugelt kommimas ega Eesti elust midagi tea.