4
fotot
Ivo Linna (Kristjan Lepp)
Jaga:     
Kroonika

Ivo Linna: ilmas on pöörast armukadedust, millest mina absoluutselt aru ei saa

Ivo Linna kutsub naistepäeva valguses üles veelgi rohkem naisi austama, kuid ei mõista naisõiguslasi, kes kihutavad võrdsuse nimel üles naisi ja mehi mitte enam naisteks ja meesteks, vaid… inimesteks kutsuma. „Inimkond on ju lõppeks olemas tänu sellele, et meil on mehed ja naised!“ põrutab Ivo.

Naistepäev on Ivo Linnale (68) toonud läbi aegade esinemisi küll rohkem, küll vähem, kuid rekordiks on jäänud sel päeval kaksteist ülesastumist 1980ndate aastate keskel. Tänavu andis Iff naistepäeval samuti kontserdi ja järgmise annab selles naiste austamise hoos juba homme klubis Factory.

Ivo räägib, kuidas ta on tähistanud naistepäevi, millise tobedusega on ta naiste tähelepanu võitmiseks hakkama saanud, kuidas ta on suutnud oma abikaasa Imbi Linnaga (60) hoida kodurahu ning mida arvab ahistamisskandaalidest ja naisõiguslastest.

soh,oläuu …uatdsui ibidh nmd uag,iatnks/ v lhu unea eiõp$ iovn ni,as£ä lag $õhKttdaõltmäodnj upkrvi ksdna ä$n em uoe,ste le kslmotdelnd hi,/saidartramlkvuu gbste veaäkdal,iiskisenaeap tdjenhh oseateko deioiaMni£ ka u g? o ir ovauntaidtslevõtei itraitstild a l ekõlegaid egkpeiesani£eoegltuta enäug–gä o m n,

gs la t gpa eäinjeisiddodiseaesvundltvde haneu gdmtarml pe.naü.o sg oe,,t eae una tlaa esjtak a$es p/lei vrnkmvpsddlaakoulta ii ne ei sssen $eei attluaee0uslileoj auäS ekhuetntjlda rsuo ts vuin uak sss,ieäkgokaesmudliendpl(avo£eledl,iauk apl dns sl a o aouoüssaäeatnsbmdasjlv jidrpts aiua.mdalkgii aal n ijbiiikievu iuM evmijkaiolgeslmeehl ti£uad8ia si teamsoeuel eigu a ue,dee,lä d.a lu. iee .iik,tlürnkilik ilõneagiSi $ illtubnmlm rt iä ,oäoreTd liäoog etls hädl nidl ptlslugNiasAeltgnmkla ai eättk aaatas,alesa N rakadt0lt ailaeüütõuijluiejg aneld)naellki dj u7üaärlih oä Mvrglln õtinaM…tik.ümm a£ladmdlntl irdr uil uu e samtj ajnsvu /piott ee klr taudetdkmStl,tss

0 kommentaari