2
fotot
Jaga:     
Kroonika

Vaata, millest kirjutab värske Kroonika! (10)

Värskes Kroonikas: 

* Suur persoonilugu: Ivo Linna - naistest, noortest ja naistepäevast!

* Erich Kriegeri suhe purunes

* Tuuli Roosma karastus perega Iraanis 

* Värvide comeback Oscari gala punasel vaibal

* Eesti Laulu süvaanalüüs: 6 kilo kleiti ja multi-kulti võit!

* Milliseid värvikaid naistepäevažeste on harrastanud Eesti staarid?

* Vabariigiaastapäeva järellainetus: kes oleks võinud olla 1501.külaline?

5 kommentaari

F
Fideelia Castroolia  /   10:10, 8. märts 2018
ja lesbod ja homod
H
huvitav  /   10:17, 8. märts 2018
kas Erich jäeti podagra pärast maha?
I
ikka  /   14:33, 8. märts 2018
tahad ise ? erichit ? podagrat ?
N
Nipitiri  /   10:59, 8. märts 2018
No, kui oled mees ja veel sellise ajastu mees nagu Ivo, siis ei saagi aru. See, et naised aastaid meeste võimu ja meestepoolset ahistamist talunud on ning "tänu" sellele ühiskond edasi liikunud, ei tähenda, et naistel hea ja turvaline elada on, kaasa arvatud lastel, keda mehed näperdavad nii kuis soovivad. Ja ei olegi "kole kamp mehi", vaid enamus mehed. Ja see, et Ivoke ei saa aru, miks naised selliseid riideid kannavad, näitab veel enam tema teadmatust antud teemal. Hollywood ja maailm ongi ju meestevõimu all ja nemad kehtestavad ka reeglid. Naised saavadki elada ainult meestele "strateegilisi kohti näidates" või siis vastumeelselt end käperdada lastes, mille üle siis mehed pärast vinguvad, et naised on litsid ja ainult raha peal väljas jne. Oleks normaalne ühiskond neile elamiseks, ei oleks sellist probleemi. Meeste endi tekitatud. Nii vana, aga nii loll. Õnneks pole kunagi fänn olnud.
T
tirinipp  /   11:13, 8. märts 2018
no seeamune miituu ja miituu ajupesu on ikka nii kõva olnud, et naised muust enam ei räägigi - nii paganama kaua ja kõvasti on neid kõiki ahistatud, et lihtsalt jube hakkab... feministid tulge ükskord ikka mõistusele! ja mehed on ju nii mõttetud tolgused, et sa nipitiri mine osta endale kooralik vibrafon ja mängi sellega oma pinged maha!
N
Nipitiri  /   11:28, 8. märts 2018
Jah, ja mehed mängivad oma pingeid maha naiste ja laste peal.
Ja hakkab küll jube. Ammu on jube olnud.
Tore kuulda, et meestel villand sellest. Ehk muutub ükskord naiste ja laste jaoks midagi selles suhtes paremaks ja mehed õpivad ka end ise pingest maha mängima. :)
R
Rohkem  /   17:17, 8. märts 2018
vaja siis Lätti sõita, kui naine sexi ei anna, siis saab hetkeks pinged maha alkoga.
H
Hedvig  /   12:25, 8. märts 2018
Paistab, et ei saa tõesti aru, millest on muidugi väga kahju (taas üks langenud täht, aga samas – tuleb ilmselt harjuda sellega, et mingil alal andekad inimesed ei pea tingimata olema ka targad ja empaatilised). Aga siiski, enne kui stampjura suust välja hakata ajama, võiks ikka veidikegi küsimusse süveneda. Vastavat kirjandust on muide päris palju. Ühe kiiresti kättesaadava variandina soovitan lugeda näiteks (vaat et müütiliseks koletiseks kuulutatud) Feministeeriumi teksti, mille on naistepäeva puhul kirjutanud Kai Uus – ehk asetub midagigi peas paigale.
S
suts & suts  /   13:49, 8. märts 2018
Et on lolle mehi, ei imesta ja lolle naisi jagub ka, seega igasugu tolguseid me ümber. Normaalseid on ikka tavaliselt rohkem, ärge nüüd kõike mängulist flirti ahistamiseks pidage, väike näpistamine on mõlemale poolele hää :)
N
no mina  /   17:19, 8. märts 2018
küll ei taha, et naised mind õrnast kohast näpistaks, silitada võib küll.