2
fotot
Kui Roose oli Mati Talviku ja kogunenute ees oma sõnad seadnud ja Talvikule „viis“ pihku surunud, vastas Mati muhelusega suunurgas: „Meeldiv tutvuda!“ (erakogu)
Jaga:     
Kroonika

ERRi juht Erik Roose otsustas lõpuks tutvuda Mati Talvikuga

Kolmapäeval tähistati Eesti Televisioonis maestro MATI TALVIKU (75) viiekümnendat ETVs töötamise aastapäeva, aga ühtlasi astus taas sammukese oma töötajatele lähemale Eesti Rahvusringhäälingu juht ERIK ROOSE (49).

Kui Roose oli Mati Talviku ja kogunenute ees oma sõnad seadnud ja Talvikule „viis“ pihku surunud, vastas Mati muhelusega suunurgas: „Meeldiv tutvuda!“ ETV läbi aegade staažikaima telemehe austamislõuna olekski võinud Roose sõnavõtu ja tordiga maiustamisega kulmineeruda, kui kohaletulnute seast poleks püsti tõusnud Vahur Kersna. Teletäht pidas omakorda Matile õnnitluskõne, leides muu hulgas, et Talviku pool sajandit ETVs, kus ta siiani aktiivselt jätkab, vääriks suuremat tähelepanu! „Me oleme praegu ajaloolise sündmuse tunnistajaks – meie oma eluajal enam teist nii kõrge ja pika lennuga teletegijat ei näe. Kuid miks pole siin „Aktuaalset kaamerat“? Kas see on juhus, hooletus või märk?“ uuris Kersna.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid