58
fotot
Jaga:     
Kroonika

GALERII | Vaata, kes käisid Centennial Hotel Tallinna pidulikul avamisel

Eelmisel nädalal toimus hotelliketi Unique Hotels uue hotelli Centennial Hotel Tallinn pidulik avamine, mis on sümboolselt pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

Fassadivärve vahetava Centennial hotelli ees seisid nelja erineva ajastu uhkeimad autod. Kohale tuli üle 200 külalise, kelle seas on poliitikuid, ettevõtjaid, suursaatkondade esindajaid ning meelelahutustegelasi. Saabujad sisenesid punasel vaibal astudes uude hotelli, kus neid võttis maheda muusikaga vastu saksofonist Roland Karu, külalisi tervitas hotelli juhtkond ning segakoor Noorus laulis rahvaliku lauluga „Tuljak“ uue hotelli avatuks.

Hotelli juht Kadi Saadlo ütles oma avakõnes, et tänane päev on väga märgilise tähendusega, sest just täna möödus 100 päeva hetkest, mil hotell võttis vastu oma esimesed külalised.

„Me ei valinud oma hotellile nime juhuslikult. Meie hotelli nimi tuleneb ladinakeelsest sõnast „Centum”. See tähendab 100. aastapäeva tähistamist ning see tähtis hetk jõuab õige pea kätte ka Eesti Vabariigi ajaloos. Seoses saabuva tähtpäevaga on meil plaanis oma hotell kinkida ka sümboolselt Eesti Vabariigile ja seda me teeme Eesti Vabariigi sünnipäeval, 24. veebruaril,“ rääkis Kadi Saadlo.

Loe ka neid lugusid