Demi Moore (ANGELA WEISS)
Jaga:     
Kroonika

Kes EI ole ahistaja ehk ka Demi Moore sattus skandaali! Vaata videot! (1)

Riburadapidi pudenevad suurte staaride kappidest luukered. Näib, et sellist tähte, kes kedagi ahistanud või siivutult käitunud ei oleks, polegi. Nüüd on ahistamisskandaali sattunud näitleja Demi Moore!

Väljaanne Daily Mail avaldas 1982. aastal valminud video, kus 19aastane Moore endast neli aastat nooremat poissi, 15-aastast Philip Tanzini, suudleb.

Teada on, et videol nähtaval peol tähistati noormehe sünnipäeva ja Philip sai suudlused kingiks. Peohoos olev Moore kiidab videos poissi taevani ja ütleb, et plaanib temaga ka abielluda.

Philip ega Demi pole juhtunu osas sõna võtnud. Ilmselt itsitavad nad uskumatu ahistamissüüdistuse peale hetkel lihtsalt pihku. Suudlused leiavat aset 1:22, 1:49 ja 4:36 minutitel. 

1 kommentaar

A
Avo  /   10:38, 14. nov 2017
Pr Riina Jussila ei ole ilmselt kursis, et Eesti Riigikogu vastuvõetud karistusseadustiku paranduse kohaselt (KarS § 145 lg 1, jõustunud 23.11.2013) loetakse kuriteoks täiskasvanu suguühtesse astumist noorema kui 14 aastasega. Kauni naise süütust suudlusest ei pea alati järeldama ahistamist. Skandaalist rääkimata.
Rohkem saaks pidada ahistamiseks seda, kui riigikogu liige saadab kooliõpitalstele ettepanekuid "saunaõhtule" tulla...

Loe ka neid lugusid