2
fotot
Jaga:     
Kroonika

Tanel Padari endine elukaaslane Kristel selgitab salaabielu: „Minu elu Taneliga on olnud täis armukadedust ja leppimist, väljakolimist ja kokkukolimist.“

„Jah, meil on olnud Taneliga kokku-lahku suhe ja, jah, ma olen abielus teise mehega!“ ütleb rockstaar Tanel Padari endine elukaaslane Kristel Mardisoo, kes juba veidi üle aasta on olnud ametlikult abielus eduka ettevõtja Andreas Metsamaaga.

Kristel Mardisoo (28) istub Tallinna sadamakai äärses restoranis ja on oma suhetest rääkides täiesti rahulik. Ta kasutab Eesti võimsaima rockstaari Tanel Padari (36) kohta ülivõrdeid ega ütle ainsatki halba sõna ka väljaspool Eestist edukalt äri ajava ettevõtja Andreas Metsamaa kohta, kellega veidi enam kui aasta tagasi registreeris ametliku abielu.

„Oleme Taneliga avalikkuse jaoks väga armastatud paar, oleme andnud intervjuusid, kus oleme rääkinud meie suhtest, mis ei ole alati mitte kõige stabiilsem ning rahumeelsem olnud ja seda tegelikult juba meie tutvuse algusest alates. Minu elu Taneliga on olnud täis armukadedust ja leppimist, väljakolimist ja kokkukolimist, mis ei ole jõudnud kordagi avalikkuseni."

Loe abikaasade Kristel Mardisoo ja Andreas Metsamaa avameelset intervjuud edasi juba värskest Kroonika digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse