90
fotot
Külalistele oli üllatuseks, et kallid nailonist ja polüestrist moebrändid, mida nad kandma harjunud, on tehtud naftast ning võivad põhjustada tõsiseid haiguseid nagu allergiad, astmad ja isegi vähk. (Marek Metslaid)
Jaga:     
Kroonika

GALERII: Staarilt staaridele ehk Hiltoni sünnipäeva peastaar oli Eesti mahemoe lipulaev

Möödunud nädalavahetusel toimus Hilton Tallinn Park hotelli esimese tegusa aasta täitumisele pühendatud sünnipäevapidu, mille peaesinejaks oli Eesti mahemoe lipulaeva LAV ORGANIC LIFESTYLE eksklusiivse suvekollektsiooni show.

"Mul oli suur rõõm esitleda maailmas tunnustatud mahemoe tippbrände nüüd ka siin samas Eestis," ütleb brändi looja Kristi Hõrrak. "Eesti inimesed on väga targad ja teadlikud. Paljud tuntud sünnipäevakülalised tundsid suurt huvi, kuidas tervislikult ja samas kaunilt riietuda, et oma tervist hoida ning ka hea välja näha".

Staarid proovisid huviga kanepikangast, bambusest ja orgaanilisest puuvillast kauneid rõivaid ning imestasid nende pehmuse ja nahasõbralikkuse üle.

Vaata meeleolukat galeriid!

Kaunid naised said teada, kuidas rinnavähist naturaalsest kangast pesu kandes hoiduda ning sportlikud Eesti tuntud härrad said inspiratsiooni loobuda sünteetilisest spordiõivastest ning vahetada need välja näiteks nahasõbraliku bambuse vastu. (Marek Metslaid)

Loe ka neid lugusid