10
fotot
Vasakult – (peaehtega) – Sportland Eesti AS väljapanekute koordinaator Kristel Nei , Sportland Eesti AS turundusjuht Maarja Nigol , AS Jalajälg Category Manager Margit Enno, Sportland Eesti AS büroojuht Leidi Lind. (Johannes Arro)
Jaga:     
Kroonika

GALERII: Vaata, kes olid kardisõidu Eesti meistri suurimad kaasaelajad moeshowl!

Robin ja Ralf avasid hoogsa vaatemänguga Amanjeda Sport Couture by Katrin Kuldma esmaesitluse Tallinna Kultuurikatlas.

Väga meeldejääva etteaste tegid Tallinna Kalevi jalgpallurid, neid toetasid Eesti professionaalsed modellid ja lapsed. Jalgpalliklubi Tallinna Kalev mängijad ja Ragnar Klavan kannavad tulevikus Amanjeda Sport Couture’i riideid.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vabaaja rõivaid.

Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Ragnar Klavan.

Amanjeda Sport Couture mõeldud sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vabaajarõivas sobib nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile. ”Kaasaegne elustiil eeldab mugavust, oleme luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vabaaja rõivaid. Amanjeda Sport Couture kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid – valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakerpurjede säravad koloriidid,” kirjeldab kollektsiooni disainer Katrin Kuldma

Esmaesitluse koostööpartneriteks olid LHV pank, United Motors BMW, Nordic Spirits Lab Gin, JK Tallinna Kalev, Sportland, Max Factor ja Katrin Sangla ning Salonshop. Jalatsid olid kõik Nike’i värskest kevadkollektsioonist. Sündmust aitas korraldada Stiiilikanal.

Robin Vaksa vanemad Mihkel ja Helen Vaks (Johannes Arro)
Eesti meister kardisõidus Robin Vaks (Johannes Arro)
Vormelisõitja Ralf Aron (Johannes Arro)

Loe ka neid lugusid