74
fotot
Jaga:     
Kroonika

GALERII: Populaarsed ilubrändid meelitasid kohale moekad külalised!

Käesoleva nädala teisipäeval kogunesid ilusõbrad ning ilumeedia esindajad Polhem PR Estonia showroomi, kus meeleoluka lõunatunni jooksul sai tutvuda ikooniliste ilubrändide ghd, Vita Liberata, Halo ja Supermood uute toodetega.

Külalistele tutvustati ghd kevadisi juuksehooldustooteid, mille valikust leiab taas aktiivsele reisjale sobiva spetsiaalse reisifööni. Lisaks valmistati külalisi ette soojemaks hooajaks ning esitleti Eestissegi müügile jõudnud maailma esimest looduslike isepäevitustoodete luksusmärki Vita Liberata, mille andunud fännide hulka kuuluvad ka näiteks Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Sofia Vergara, Rita Ora, Ellie Goulding ja paljud teisedki.

Külalised avastasid samuti Soome holistilise ilubrändi Supermood uudistooteid, mille seast võib nüüdsest leida öökapišokolaadi, pinguldava näosprei ning noorendavad ilukapslid. Lisaks selgitati, mis teeb ainulaadseks juuksepikendusbrändi Halo ning demonstreeriti, kui lihtne on pikendusi paigaldada ning neist ka soovitud soengut vormida.

Vaata fotosid ilulõunal käinud külalistest!

(Meisi Volt)

Loe ka neid lugusid