"Kui sa oled isa, siis oled sa kas sportlane, kunstnik või autoparandaja, aga sa loodad alati, et su lapsed mingil moel käiksid sinu jälgedes," rääkis Dave Benton möödunud aastal enda jõulutuuri eel. (Instagram)
Jaga:     
Kroonika

Vaata, kuidas Dave Bentoni tütar populaarseid tantsumuusika hitte kaverdab!

Sissi Nylia Benita tundub isa Dave Bentoni jälgedes kõndivat ja tuleb aina enam erinevate muusikaprojektidega pildile.

Kui möödunud aastal oli Sissi Nyliat võimalik koos isaga jõulutuuril kohata, siis nüüd lõi ta kaasa noore muusikaentusiasti Andrei Zevakini, kes koostöös erinevate eesti lauljatega populaarseid tantsu- või popmuusika hitte kaverdab.

Andrei Zevakini üks populaarsemaid videoid on muuseas filmitud koos Eesti Laulu noorima finalisti Liina Ariadne Pedanikuga ja tänaseks on antud muusikapala kuulatud ligi 30 tuhat korda.

"Kui sa oled isa, siis oled sa kas sportlane, kunstnik või autoparandaja, aga sa loodad alati, et su lapsed mingil moel käiksid sinu jälgedes," rääkis Dave Benton möödunud aastal enda jõulutuuri eel. "Minu tütar Sissi on laulnud ja teinud seda oma lapsepõlvest saati. Ta alustas väga noorelt Ave Kumpasega ja tal tekkis kirg laulmise vastu."

Dave Bentoni sõnul näeb ta isana ja artistina tütre arengut, seda, kuidas ta on muutnud küpsemaks ja kuidas ta on hakanud tegema asju õigesti.

Andrei Zevakin & Liina Ariadne Pedanik

Loe ka neid lugusid