3
fotot
Jaga:     
Kroonika

PILDID! Artjom Savitski pani pruudiga rusikad käiku!

Kroonika tabas Tallinna Taipoksi Klubis treener Ahti Pikkuri käe all treenimas populaarse muusiku Artjom Savitski ja tema võluva kaasa Anna.

Taipoks on Eestis üks enam arenevamaid võituskunstialasid ja paljud meie kuulsused on leidnud aega, et see vahva ala järele proovida, sest enesekaitseoskus ei ole vist iialgi ülearu. Mida aga arvas sellest trennist laulja ise, kes muide käib juba pikemat aega jõusaalis ja üritab ka tervislikult toituda?

"Läksin trenni ootusega, et saan väga hea füüsilise koormuse, mis treenib kogu keha. Üllatust ei tulnud, saingi ja veel parema kogemuse, kui ootasin," jagab Artjom muljeid.

"Trenn võttis ikka väga läbi. Kui action-filmides koosneb filmi põhiosa tavaliselt pikka aega kestvast võitlusest, kus inimesed kunagi ära ei väsi, siis reaalsuses väsitab see väga. Kui põhilöögid enam-vähem selged olid ja tegime 2 minutit järjest trenni, kasutades intensiivselt õpitut, olin energiast tühi. Ja asja iva on, et peab ka mõtlema, mitte niisama igas suunas jäsemetega lahmima. Tänud Taipoksi Klubile ja Kevin Rennole ägeda elamuse eest! Usun, et kohtume peagi....hakkas meeldima!"

Tallinna Taipoksi klubis on karmi taipoksiga tutvumas käinud paljud neist inimestest, keda me oleme harjunud nägema teleekraanil ja ajakirjade piltidel, ning paljud neist on seejuures ka treeningupisiku külge haakinud!

Loe ka neid lugusid