12
fotot
Jaga:     
Kroonika galeriid

GALERII | CUBE lõi letti limiteeritud pühadekollektsiooni (1)

Eesti bränd CUBE, kellel vanust juba veidi enam kui pool aastat, otsustas tähistada oma tähtpäeva väikese kollektsiooniga.

CUBE'i asutajad ja disainerid Svetlana Agureeva ja Anatoli Ein otsustasid oma jõuluteemalise kollektsiooni fotosessioonil loobuda brändile omastest parukatest. Pildistamisele kutsuti seekord mitteprofessionaalsed modellid, sest disainerite meelest on iga naine loomulikult ilus ja ainulaadne ning CUBE riided on loodud selleks, et rõhutada seda ilu ja individuaalsust.

Buduaar.ru peatoimetaja Tamara Tjutina, moeaktivsit Lena Golubeva, kütuste müügiesindaja Viktoria Filina ja brändi CUBE disainer Svetlana Agureeva kogunesid disainisalongis Astieks, et proovida rõivaid uuest kollektsioonist. Naised on oma välimuselt täiesti erinevad, kuid neid sidus ühine soov olla säravalt vastupandamatu.

CUBE rõivastes domineerivad endiselt geomeetrilised pildid, selged jooned ja minimalism, mida on seekord delikaatselt täiendatud pühadeks sobiliku kulla ja hõbeda iseloomuliku säraga.

Eksklusiivsed pühadekollektsiooni kleidid on saadaval Gallery Fashion Boutique (WW Passaaž, 3 korrusel).

Piiratud kollektsiooni riided on ideaalsed jõuludeks, firmaüritusteks, pidulikeks kohtumisteks, nii kodus või restoranis, samuti sobivad need ka ööklubisse. Kuna pidulikud õhtutualetid ei saa olla ilma aksessuaaride ja eheteta on disainerid lisanud need Eesti brändilt Plum D'Or.

Meigi eest vastutas oma ala spetsialist Viktoria Kurochkina (Glow Make Up) ja soenguid sättis Ilja Komarov (Denis Kovalenko Ilusalong).

1 kommentaar

A
AA  /   19:30, 8. dets 2015
Ilusad ja huvitavad rõivad..edu!

Loe ka neid lugusid