35
fotot
Jaga:     
Kroonika galeriid

GALERII | CUBE mood lõi laineid Londoni moenädalal! (2)

18-19. septembril toimus Londonis moodne sündmus Fashion International London Fashion Week, kus disainerid ja mitmed brändid erinevatest riikidest näitasid oma kollektsioone kevad-suvi 2016. hooajaks.

Väga stiilsesse maailmatasemel sisekujundusega Charing Cross hotelli Strandil kogunesid euroopa peamised moehindajad ja –huvilised.

Teiste rahavusvaheliste disainerite ja kaubamärkide hulgas näitas Londoni Moenädalal ka oma uue kollektsiooniga meie eesti oma bränd CUBE.

Eestis kiiresti populaarsust kogunud rõivabränd CUBE on tegutsenud pisut rohkem kui kaks kuud, nüüd siis ka rahvusvahelisel moeareenil. CUBE asutajate Anatoli Ein ja Svetlana Agureeva sõnul on nende loomingu ideedeks olla mitmekülgne, huvi ümbritseva vastu ja mitte piirduda teatud moetrendidega. Ka seekordses kollektsioonis olid jätkuvalt domineerimas geomeetrilised kujundid, prindid, selged jooned ja minimalism.

2 kommentaari

K
Kati  /   08:27, 29. sept 2015
Päris naljakas lugemine - rahvusvahelised moespetsid hotelli fuajees:) Riia moenädal kasutab ka samasuguseid toimumiskohti - hotelli fuajees WC ees. Esireas kohalikud venelased ja paar hindut, nii see eesti mood maailma vallutabki. Disainist pole selle Cube puhul millestki rääkida aga ülevoolavaid pressiteateid oskavad kirjutada küll
M
miks erutuda  /   09:47, 29. sept 2015
kõik need moejutud on ju mitte enesekindlatele inimestele.

Loe ka neid lugusid