49
fotot
Jaga:     
Kroonika galeriid

GALERII | Eesti uusim moebränd CUBE tutvustas end Deja Vu laval! (1)

Möödunud reedel, 28.augustil jõudis Lounge Deja Vu külastajateni koostöös Xante'ga toimuv pidu DiModa, mis sel korral ootas kõiki moegurmaane nautima show'd Eesti uusimalt moebrändilt CUBE kollektsiooniga "Be Edgy"!

Moebränd, mis on vaid mõned kuud vana, jõudis särava lavashow'ga Deja Vu külastajateni, pakkudes unustamatu õhtu! Juba uksel ootasid kõiki moegurmaane Xante neiud, kes uksel külastajaid maitsvate kokteilidega tervitasid!

Tuntud stilist ja saatejuht Anatoli Ein ja disainer Svetlana Agureeva on loonud täiesti uue rõivabrändi „Cube„, mis õhkub enesekindlusest, ainulaadsusest ja omanäolisusest. Kaubamärk kannab nime "CUBE". Mitmekülgsus – see ongi „Cube'i" filosoofiline põhiidee. Moebränd on loodud inimestele, kes ei karda ka eksperimenteerida riietusega ja ei piirdu ainult teatud moetrendidega. Isikupära, omanäolisust ning ekstravagantsust õhkus ka reedel aset leidnud moeshow'st, mis oli kohale toonud majatäie moehuvilisi. Särav kollektsioon pakkus kõneainet kogu ööks ning lõbus pidu kestis kuni varahommikuni. Galeriid meeleolukast peost saad näha siin:

Kütkestavad modellid, kes olid tol õhtul kandmas värskemaid moehitte, olid eriliselt kaunid tänu Loreal Paris professionaalidele ning vapustavad soengud oli neidudele pähe seadnud Ilja Komarov (Make Your I.D.).

1 kommentaar

M
mäh?  /   17:53, 2. sept 2015
lavatäis lady gaga kloone ja saalitäis moepédesid...

Loe ka neid lugusid