(KRISTJAN LEPP)
Jaga:     
Eesti

Üllar Jörbergi kuum seiklus Brasiilias! (7)

Täna saab TV3s alguse uus humoorikas laulu- ja reisisari „Reisihitt“, mis annab võimaluse kaasa elada meie armastatud lauljate seiklustele maailma eri paigus. Sarja õhtuses avasaates võtab lustliku muusikalise reisi Brasiiliasse ette Üllar Jörberg.

Vaid mõned kuud tagasi rabas kõiki eestlasi uudis, et armastatud laulja Üllar Jörberg on maailma ühes suurimas lennujaamas jäljetult kaduma läinud. Vaid vähesed teadsid siis, et vanameister käis oma surematute hittidega Brasiilia kuumi peoloomi hullutamas ja õppis selgeks ka  ühe kohaliku menuloo. Täna näebki, kuidas Jörbergi seiklus kulges.

Uus sari „Reisihitt“ ühendab muusika ja eksootilise reisikirja. Igas saates esitatakse muusikaline väljakutse ühele kodumaisele staarmuusikule, kes peab rändama teisele poole maakera, kohtuma kohaliku popmuusikuga ning selgeks õppima tema kuulsaima hittloo. Läbi sõidetakse maailma kõige eksootilisemad sihtpunktid nagu näiteks Mehhiko, Korea, Jaapan, Brasiilia, Keenia. Lisaks Üllar Jörbergile osalevad saates Anne Veski, Karl-Erik Taukar, Marju Länik, Ott Lepland, Pearu Paulus, Eda-Ines Etti, Getter Jaani jt.

"Reisihitt“ alustab TV3s täna kell 20.00.

Vaata ka eelklippi: www.tv3play.ee/sisu/reisihitt

7 kommentaari

N
Naki  /   16:04, 5. märts 2015
Ma ei taha Jörbergile paha ,aga minu arust peaks ta lavalt lahkuma .Igal asjal oma aeg.
J
JÖRPA on  /   07:47, 6. märts 2015
nii KUUM, nii KUUM.
V
vanaema  /   09:41, 6. märts 2015
Vaatasin saadet. Väga kahju oli vanast inimesest.
N
naine  /   10:52, 6. märts 2015
Sain küll positiivseid emotsioone!
N
Nii uimane  /   11:07, 6. märts 2015
ja halb saade!Jörberg tehti lihtsalt lolliks selle saatega-peaasi, et müüks, mis oleks vanameistrile elu maksnud!
M
MIS KUUM SEIKLUS . . . ???  /   20:13, 6. märts 2015
VÄLIMUS JU HULLEM KUI SURNUL . . . :((
O
ohhh  /   16:55, 10. märts 2015
peaasi, et Jörberg ise rahule jäi ja ühe kena reisi Brasiiliasse sai. Nii et pole vaja haletseda midagi. Aga ilmselt ei ole tal võimalik pensionile jääda, pealegi kui tal publikut jätkub, siis pole kellegi asi öelda, millal ta lavalt lahkuma peab.

Loe ka neid lugusid