Jaga:     
Kroonika

Kroonika eriväljaanne „Eesti edukad 2017“ nüüd müügis

Ajakiri Kroonika üllitas juba neljandat aastat järjest oma edukate TOPi „Kroonika edukad 2017“.

Seekord on fookuses Eesti tipud meelelahutusäris, filmide ja telesarjade tegijad, kodumaised kosmeetikatootjad. Samuti uurib Kroonika edukate TOP, kes tuntud inimestest seisavad populaarsete spaa- ja majutusäride taga ning kes on need tuntud jõukad naised, kes teenivad kümneid miljoneid eurosid ja omavad uhket kinnisvara. Nagu igal aastal, on järjestatud Eesti rikkaimaid inimesi.

Eriväljaandest saab näiteks teada, kui palju on teeninud telemeeste ja ühtaegu meelelahutajatena tuntud Teet Margna ja Kristjan Jõekalda ning kuhu soetas hiljuti kinnisvara näitleja Tõnis Niinemets. Kes jõukatest naistest ostis endisele vandeadvokaadile Viktor Kaasikule kuulnud uhke palkhäärberi ning milline spaa- ja hotelliäris tegutsev suurärimees elab nüüd kadunud ärimehe Aadu Luukase endises majas mere ääres? Kõigest sellest saab lugeda tänavusest Kroonika edukate TOPist.

Kroonika edukate TOP tugineb Krediidiinfo andmetele ja keskendub ennekõike eestimaisel kapitalil tegutsevate ettevõtete omanikele, tuues iga persooni puhul välja talle kuuluva ettevõtte või ettevõtete müügitulu, kasumi ja võimalikud või makstud dividendid. Edukate TOP heidab pilgu ka isikute varadele, nagu neile kuuluvad maalapid, majad ja korterid. Ja muidugi ei puudu edukate TOPist ka oma eduhoroskoop.

AS Ajakirjade Kirjastus on 36 ajakirja väljaandjana ning oma enam kui 600 000 lugejaga Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider.

Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Naisteleht, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Sensa, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Nipiraamat, Ajalugu, Kalale!, Käsitöö ja Jana. Paljude ajakirjade põhinumbri kõrval ilmub ka eriväljaandeid: Kodukirja lisaväljaanded Aed ja Suvekodu, Kroonika Kodu-eri, Pere ja Kodu eriväljaanded Beebi, Koolieelik, 9 Kuud, Meie Lapse Tervis, Eesti Naise Elulood, Anne&Stiili Unistuste Pulmad Tervis Plussi Terve & Ilus ning Kilo&Kalor, Oma Maitse Küpsetised ja Naisteleht 55+.

Lisaks annab Ajakirjade Kirjastus välja Tallinn This Weeki ja ristsõnu: Ristik, Miniristik, Sudoku, Megaristik, Meistriristik, Ripsik, Pähklipureja, Eesti Naise Ristsõnad, Telelehe Ristsõnad ja Kroonika Ristsõnad. Peale ajakirjade kirjastatakse veel kliendiajakirju ja raamatuid.

Kirjastusele kuuluvad ka portaalid raamat24.ee, ajakirjad24.ee, kirjastus.ee, annestiil.ee, eestinaine.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, naisteleht.ee, kalale.ee, perejakodu.ee ja nipiraamat.ee.

0 kommentaari