2
fotot
Jaga:     
Kroonika

ILUS UUDIS | Maarja ja Fred Krieger saavad lapse!

„Hetkel, kui see tuleb, olen nõus kõigest muust loobuma. Aga kõik tuleb siis, kui tuleb. Lapsed tulevad siis, kui nad tulema peavad,“ ütles lauljatar Maarja-Liis Ilus viis aastat tagasi antud intervjuus. Näib, et nüüd on aeg käes – Eesti armastatuim lauljatar ja tema muusikaprodutsendist elukaaslane Fred Krieger on lapseootel!

Viimasel ajal peamiselt erapidudel esinev Maarja-Liis tekitas elava diskussiooni mõne kuu eest Harjumaal ühel pulmapeol, kus ta üles astus – tema ümaramaks muutunud talje jäi pidulistele silma. Beebiootus sai selgemat kinnitust nädalapäevad tagasi toimunud sünnipäevapeol, kuhu Maarja samuti laulma oli palutud. Seal ei üritanud seni muidu alati sale naine oma kasvavat kõhukest peita.

PERE PLANEERIMIST ETTE PLANEERIDA EI SAA

Maarja-Liis Ilus (36) ja Fred Krieger (39) on paar olnud üle kolmeteistkümne aasta. Pea sama pikalt, kui on kestnud nende suhe, on arutletud ka selle üle, millal võiks ilmavalgust näha kauni duo järeltulija. 2009. aastal ütles Maarja-Liis intervjuus Tervis Plussile, et naise põhieesmärgiks on lapsed korralikult üles kasvatada.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid