3
fotot
Jaga:     
Promo | Pikenda puhkust

Saa osa suurejoonelisest Ballet Royal Gala etendustest 4. novembril Nordea Kontserdimajas!

Eesti Balletiagentuur esitleb

Ballet Royal Gala

Kuninglik rahvusvaheline galaetendus Ballet Royal Gala toimub Eestis juba neljandat aastat ja seega on publikut ootamas eriti huvitav programm. Hoolikalt valitud repertuaar maailma tuntuimatelt klassikalistelt ja kaasaegsetelt lavastajatelt maailma TOP-100 kuuluvate balletitähtede esituses on mõeldud kõigile suure kunsti austajatele ja kultuurihuvilistele.

Ballet Royal Gala toob Eestisse kokku balletikoorekihi üle maailma - USAst kuni Prantsusmaani. Erinevate maade balletikoolid on erinevad ja igaühel neist on omapäraseid tugevaid külgi. Te võite võtta ette reisi nendesse maadesse ja külastada kõiki legendaarseid teatreid või hoopis külastada Ballet Royal Gala suuretendust oma kodulinnas ja kõik tähed tulevad teile ise külla.

Eesti Balletiagentuuri juht Sander Sellin mainib, et esinejate tase on niivõrd kõrge, et mõnega käivad läbirääkimised mitu aastat enne kui ta Eestisse jõuab. Balletiagentuur on toonud Eestisse sellised nimed, keda võib siin näha vaid korra elus. Samuti teeb sündmuse eriliseks see, et iga kord valitakse uued esinejad. Kuid mitte ainult esinejad pole eksklusiivsused - seni pole ka ükski number kordunud, mille üle on sündmuse korraldajad väga uhked. Teist sellisel tasemel balletigalat Eestis pole.

Piletid müügil Piletilevis.

Koduleht: www.facebook.com/balletroyalgala

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid