( )
Jaga:     
Promo | Suveseiklus

NUKU teatri suvelavastus "Mees, kes ei teinud mitte midagi"

"Mees, kes ei teinud mitte midagi" on Aare Toikka muusikaline müsteerium Mehis Heinsaare teoste ainetel, mille viimased 6 etendust toimuvad 24.-30. augustil NUKU teatri Ferdinandi saalis.

Kärstna on väike ja ilus küla uhke mõisa ja pikkade tammealleedega, mis jääb suurtest maanteedest tüki maad eemale. Küla paikneb mäenõlval ja sealt paistavad üle metsade ära nii Mustla kui Suislepa kirikutornid. Inimesed on töökad ja tublid nagu mulgid ikka. Ja sellega võikski siinkohal piirduda, kui ükskord poleks juhtunud sündmus, mis muutis elu Kärstnas äratundmatuseni. Külla ilmus võõras!

Kes ta on? Mida ta tahab? Miks ta naeratab? Miks ta midagi ei tee? Milliseid saladusi ta endas peidab? Kas armastus on olemas? Kas see, mida sa näed, on üldse see, mida sa näed?  

Heinsaare lugudest inspireeritud muusikalise müsteeriumi toovad lavale VAT Teatri külalislavastaja Aare Toikka, võimsaid visuaalmaailmu loov teatrikunstnik Rosita Raud ja eestlase olemust muusikasse tõlkiv muusik ja laulukirjutaja Lauri Saatpalu. Kaasa teevad tipp-jazzmuusikud Paul Daniel, Tanel Ruben, Marti Tärn ning Madis Muul, peaosades Mart Müürisepp, Lauli Otsar, Mihkel Vendel ja Lauri Saatpalu.

"Armastuse teema ei jäta kedagi külmaks ja kirgi ses loos on tublisti. Ka poeetilisust, muiet eestlaseks olemise, inimeseks olemise üle, elutarkust ja -tõde." Eesti Naine

"«Mees, kes ei teinud mitte midagi» oli palju rohkemat kui pelgalt teatritükk. See pakkus hingetoitu, vaimukosutust, kaunist muusikat ja natuke rohkem kui kopika eest nalja." Sakala

27. augustiks saadaval teatribussipakett Pärnust etendusele ja tagasi, vt siit: www.nuku.ee/bussiga 
Lisainfo: www.nuku.ee/mees-kes-ei-teinud-mitte-midagi  
Piletid NUKU teatri kassast ja Piletilevist

Loe ka neid lugusid