( )
Jaga:     
Promo | Suveseiklus

Heategevuslik kontserdisari „EESTI MÕISAD 2017“

Agentuuri Corelli Music kroonijuveel kontserdisari „Eesti mõisad“ – see on romantiline mõisaelamus, ajalugu, arhitektuuripärlid, mõisate kuldajastu kaunis muusika ja metseenlus.

Barokkansambel Corelli Consort tähistab sel aastal oma 25. juubeliaastat ja mängib endiselt säravat barokiaja muusikat ajastu pillidel, nagu see muusika võis kõlada ka ammustel aegadel mõisate ballisaalides. Kuulda saab ka imelisi aariaid, mida barokiajal laulsid mehed – kontratenorid, aga meie sarjas noor ja särav metsosopran Tuuri Dede. Mõisate ajalugu ja arhitektuuri tutvustab igas mõisas oma tuntud muhedal moel kunstiajaloolane Jüri Kuuskemaa. Laste- ja noorteaastale sobivalt on kolm selle suve mõisa mõisakoolid ja metseenlus toetab Hummuli mõisakooli laste loovuse arendamist.

Stiilne kunstikoostöö on Haus Galeriiga – Mall Nukke elegantne maalinäitus „Eesti mõisamaastikud“ on avatud Lihula mõisas 5. juulist 5. augustini, samuti Haus Galeriis Tallinnas. Maalide müügiga heategevuslikul oksjonil toetatakse samuti Hummuli mõisakooli.

( )

Igas mõisas on tund enne kontserdi algust ja vaheajal avatud mõnusad kohvikud. Hummuli mõisakooli toetuseks on avatud korjanduskarbid, toimuvad heategevusmüügid. Koos tegutsedes sünnnivad väikestest asjadest suured!

Lähem info ja toetusvõimalused:
Corellli Music www.corelli.ee
www.facebook.com/corellimusic
www.haus.ee/oksjon

Piletid: 15 – 50 € Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.

Loe ka neid lugusid